"To nie koniec — to początek drogi, w sercach mamy skrzydła, nie lęki i trwogi.Trzy wspólne lata żegnamy dziś, dziękujemy za wszystko — już umiemy iść..."
17 czerwca odbył się wyjątkowy występ artystyczny podsumowujący pierwszy etap edukacji w wykonaniu klasy 3b. Na widowni zasiedli dumni rodzice oraz dyrekcja szkoły. Był to czas pełen radości i wzruszeń, podczas którego trzecioklasiści zaprezentowali wspaniały program artystyczny - nie zabrakło tańców, wierszy i piosenek. Uroczystość była pięknym podsumowaniem trzech lat wspólnej nauki, zabawy i zdobywania nowych doświadczeń. Jak wybrzmiało w jednej z piosenek - "To nie koniec..." - to nie jest pożegnanie, lecz początek nowego etapu pełnego wyzwań i możliwości. Naszym trzecioklasistom życzymy odwagi, wielu sukcesów oraz niezapomnianych, bezpiecznych wakacji!
Małgorzata Kołomyjska, Anna Brząkała