APEL PODSUMOWUJĄCY – CZERWIEC 2026
W czwartek, 18 czerwca br., miał miejsce przedostatni apel w tym roku szkolnym. Ostatni, ten upragniony, będzie już za tydzień na zakończenie roku szkolnego. W czwartek podsumowaliśmy działania i konkursy, które nie zostały jeszcze przedstawione.
Wręczono nagrody, dyplomy i upominki za następujące konkursy:
- kulinarno-fotograficzny zatytułowany „Wiosna na talerzu”, który koordynowała p. Anna Brząkała,
- p. Maria Anhalt, która nadzoruje i koordynuje w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Fenek”. który ma motywować uczniów do rozwoju i wzbudzać miłość do matematyki, podsumowała sesję wiosenną,
- p. Elżbieta Mróz odczytała werdykt "Konkursu Pięknego Czytania Klas Drugich”,
- W naszej szkole od wielu lat możecie sprawdzać swoją wiedzę z historii i geografii przystępując do rozgrywek konkursowych zatytułowanych „Liga Historii” i „Liga Geografii”. Pani Izabela Glama odczytała, kto sumiennie i wytrwale przez cały rok pracował,
- odbył się także konkurs mitologiczny „Mitologia grecka bez tajemnic”. Nadzorowały go p. Emilia Grzempa oraz p. Marta Araśniewicz,
- „Kangur” oraz „Instalogik” - kolejne kokursy matematyczne, podsumowała je p. Małgorzata Gumienna,
- matematycznym skokiem przenieśliśmy się do świata sportu. Pani Iwona Polcyn zapoznała nas z wynikami „Mistrzostw w Trójboju Lekkoatletycznym” i sukcecami w kręglach,
- pozostaliśmy w sportowym duchu i p. Karolina Gierszewska-Wajnert i przedstawiła nami wyniki zaciętego boju w „Turnieju Dwójek Siatkarskich”,
- „Najlepsze Czytelniczki i najlepszego Czytelnika roku szkolnego 2025-2026” przedstawiły nam panie bibliotekarki,
- na sam koniec głos zabrał pan Mikołaj, który podsumował działania astrobazy.
Dziękuję bardzo za wasze chęci, optymizm i nieustającą motywację do podejmowania wyzwania jakim jest startowanie we wszelakich konkursach i zawodach.
